Liberul acces la informatiile de interes public -cf. L544/2001

Servicii Publice

Știri și evenimente

DEZBATERE PUBLICA PRIVIND BUGETUL 2017

Dezbatere publica privind proiectul bugetului de venituri si cheltuieli al Municipiului BEIUȘ pentru anul 2017 Primăria Beiuș anunță luni 27.03.2017, ora 16,00 in Sala Mare a Primăriei Beiuș, dezbatere publică privind proiectul(...)

PRIMARIA MUNICIPIULUI BEIUS organizeaza dezbatere publica

PRIMARIA MUNICIPIULUI BEIUS organizeaza dezbatere publicain data de 12.04.2017 la sediul Primariei municipiului Beius in vederea consultarii publicului asupra propunerilor preliminare

Anunţ umanitar

Miercuri, 22.02.2017. la Ambulatorul de specialitate al Spitalului Episcop Nicolae Popovici, va avea loc donare de sânge pentru colega noastră CIOARĂ VIORICA

SC EDILUL SA Beius , cu sediul in Beius , str. Horea , nr. 9, jud Bihor anunta angajarea in cadrul societatii a doi lucratori operativi pentru autocompactoare – gunoieri .

SC EDILUL SA Beius , cu sediul in Beius , str. Horea , nr. 9, jud Bihor anunta angajarea in cadrul societatii a doi lucratori operativi pentru autocompactoare - gunoieri .

Sportul Beiuşean