Anunt achizitie

Tipărește pagina - Anunt achizitie Trimite unui prieten - Anunt achizitie

publicat de ​Kovács Zoltán in Marti , 1 Martie 2022, 13:57

Primaria municipiului Beius va informeaza ca la data de 01.03.2022 a fost lansată procedura de atribuire având ca obiect Furnizare şi distribuţie a fructelor, laptelui şi produselor lactate şi a produselor de panificaţie elevilor din învăţământul primar şi gimnazial de stat şi privat, precum şi preşcolarilor din grădiniţele de stat şi private cu program normal de 4 ore, pentru 2 ani școlari,2021 - 2022 și 2022-2023".

Informații privind procedura:

Anunț de participare simplificat nr: SCN1101999/01.03.2022 disponibil la adresa www.e-licitație.ro

Denumirea procedurii: " Furnizare şi distribuţie a fructelor, laptelui şi produselor lactate şi a produselor de panificaţie elevilor din învăţământul primar şi gimnazial de stat şi privat, precum şi preşcolarilor din grădiniţele de stat şi private cu program normal de 4 ore, pentru 2 ani școlari, 2021 - 2022 și 2022-2023"

Procedura de atribuire: Procedura simplificată

Termenul pentru depunerea ofertelor: : 21.03.2022 15:00.

Tipul contractului: Furnizare / Cumparare

Valoarea totala estimate a acordului-cadru cuprinsa in intervalul  : 340391,62 lei  si 374430,78 lei fara TVA

Descrierea achiziției:

Acordarea gratuita pentru prescolarii din gradinitele cu program normal de 4 ore de stat autorizate/acreditate si particulare acreditate si pentru elevii din invatamantul primar si gimnazial de stat si particular Unitatile scolare de invatamant de stat si privat autorizat/acreditate de Ministerul Educatiei Nationale, din Municipiul Beius de mere proaspete, lapte si produse lactate si de produse de panificatie in limita unei valori zilnice/prescolar/elev.

ARHIVA HCL 2021