Anunţ posturi vacante cenzori S.C. EDILUL S.A.

Tipărește pagina - Anunţ  posturi vacante cenzori S.C. EDILUL S.A. Trimite unui prieten - Anunţ  posturi vacante cenzori S.C. EDILUL S.A.

publicat de ​Kovács Zoltán in Joi , 27 Iunie 2019, 14:38

ANUNȚ

MUNICIPIUL BEIUŞ, in calitate de actionar unic al S.C. EDILUL S.A., publică următorul anunţ în vederea ocupării urmatoarelor posturi vacante:

- 3 posturi vacante de cenzori in cadrul S.C. EDILUL SA;                                                                                                                   - 1 post vacant de cenzor supleant in cadrul S.C. EDILUL SA .

Cel putin unul dintre cenzorii titulari trebuie sa fie expert contabil .

Candidatii care doresc sa participe trebuie sa depuna la sediul Primăriei municipiului Beiuş , Piaţa Samuil Vulcan, nr. 14-16, jud. Bihor ,  birou Secretariat, pana  la  data 16.07.2019 (inclusiv) ora  16:00 un dosar care sa conţină urmatoarele documente :

- CV Europass;                                                                                                                     - Carte de identitate, copie ;                                                                                                                   - Acte studii , in copie conformă cu originalul;

- Cazier judiciar ;

-Copie carnet expert contabil- membru CECCAR vizat.

Dosarele incomplete sau neconforme nu vor fi luate in considerare.

Cerinte pentru ocuparea posturilor :

- studii superioare economice de lunga durata absolvite cu diploma de licenta ;                                                      - calitatea de expert contabil autorizat

Incompatibilitatile postului sunt prevazute de art. 161 din Legea nr. 31/1990 a societatilor comerciale , cu modificarile si completarile ulterioare .

Relatii suplimentare se pot obtine de la sediul Primăriei municipiului Beiuş - Secretariat, de luni până vineri intre orele 8:00- 16:00 sau la telefon 0259321935.