Liberul acces la informatiile de interes public -cf. L544/2001

Regulamente şi dispoziţii

Servicii Publice

Anunt public privind decizia etapei de încadrare

Tipărește pagina - Anunt public privind decizia etapei de încadrare Trimite unui prieten - Anunt public privind decizia etapei de încadrare

publicat de ​Kovács Zoltán in Joi , 4 Mai 2017, 9:30

ANEXA 11 la metotologia de aplicare a evaluării impactului asupra mediului pentru proiecte publice si private - conform Ordinului MMP nr.135/2010

Anunta public privind decizia etapei de încadrare ( titularul proiectului)

PRIMARIA MUNICIPIULUI BEIUŞ, titular al proiectului " Extindere sistem de încalzire cu apă geotermală în Municipiul Beiuş ", anunţă publicul interesat asupra luării deciziei etapei de încadrare de către APM Bihor: nu se supune evaluării impactului asupra mediului şi nu se supune evaluării adecvate, în cadrul procedurilor de evaluare a impactului asupra mediului, propus a fi amplasat în Beius - intravilan, str.Decebal, Aleea George Coşbuc, str.Iancu de Hunedoara, str.Traian si str.Nicolae Grigorescu, judeţul Bihor.

Proiectul deciziei de încadrare si motivele care o fundamentează pot fi consultate la sediul APM Bihor din Oradea, Bd.Dacia, nr.25/A, în zilele de luni - vineri, între orele 9 - 14, precum şi la următoarea adresă de internet www.apmbh.ro.

Publicul interesat poate înainta comentarii/observaţii la proiectul deciziei de încadrare în termen de 5 zile de la data publicării prezentului anunţ.

Sportul Beiuşean