Buget 2018 -dezbatere publica

Tipărește pagina - Buget 2018 -dezbatere publica Trimite unui prieten - Buget 2018 -dezbatere publica

publicat de ​Kovács Zoltán in Vineri , 2 Februarie 2018, 18:46

AN U N Ț

Aducem la cunoștință persoanelor interesate că, Consiliul Local al municipiului Beiuș va dezbate următorul proiect de hotărâre care fac obiectul Legii 273/2006 privind finanţele publice :

1. Proiect de hotărâre privind aprobarea bugetului local, al activităţilor finanţate integral /partial din venituri proprii şi subvenţii şi al fondurilor externe nerambursabile, pe anul 2018.

În perioada 02.02.2018 - 22.02.2018 inclusiv, persoanele interesate pot depune în scris la sediul Primăriei municipiului Beiuș - Compartiment Juridic , contestaţii privind proiectul de hotărâre mai sus menționat .

În data de 19.02.2018, ora 18:00, Primăria municipiului Beiuș va organiza în Sala Mare a Primărieimunicipiului Beiuș dezbatere publică privind:

1. Proiect de hotărâre privind aprobarea bugetului local, al activităţilor finanţate integral /partial din venituri proprii şi subvenţii şi al fondurilor externe nerambursabile, pe anul 2018.